Způsoby dopravy:

 
  • Doporučená zásilka - 65,-Kč - doručení obvykle 1 až 3  pracovní dny, v případě objednávky přijaté v pracovních dnech do 13:00 hod. V den expedice Vám bude emailem zaslána informace o čísle zásilky.Zásilka je doručována během dne na vaši adresu a v případě nezastižení je uložena na pobočce pošty v místě bydliště zákazníka.
  • Zásilkovna - výdejní místa - 55,-Kč - zásilka je obvykle připravena k vyzvednutí na vybrané pobočce Zásilkovny (Z-Point) během 1-2 pracovních dnů, v případě objednávky přijaté v pracovních dnech do 16:00 hod.V den expedice Vám bude emailem zaslána informace o čísle zásilky. Jakmile bude zásilka připravena na výdejním místě bude vám zaslán email a SMS.Výhodou je možnost výběru doručení přímo na jednu z více než 2000 poboček Zásilkovny (Z-Point), kterou si sami vyberete.
  • Doručení na adresu - 99,-Kč - doručení obvykle 1 až 2 pracovní dny, v případě objednávky přijaté v pracovních dnech do 16:00 hod. V den expedice Vám bude emailem zaslána informace o čísle balíku a datu doručení.Výhodou je doručení přímo k Vašim rukám.
  • Balík Do ruky - 105,-Kč - doručení obvykle 1 až 2 pracovní dny, v případě objednávky přijaté v pracovních dnech do 12:00 hod. V den expedice Vám bude emailem zaslána informace o čísle balíku.Výhodou je doručení přímo k Vašim rukám.
  • Balík Na poštu - 105,-Kč - doručení obvykle 1 až 2 pracovní dny, v případě objednávky přijaté v pracovních dnech do 12:00 hod. V den expedice Vám bude emailem zaslána informace o čísle balíku. Výhodou je doručení na vybranou pobočku České pošty.

 

Způsoby platby a poplatky za finanční služby:

  • bankovním převodem na účet prodejce nebo prostřednictvím on-line platební brány
  • platba platební kartou

 

Platby dobírkou:

  • Zásilkovna - poplatek za dobírku - 20,-Kč
  • Doporučená zásilka, Balík Do ruky, Balík Na poštu, Doručení na adresu - poplatek za dobírku - 39,-Kč

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:       +420 228 224 26